ANKAHOME oturma grupları


Konforlu oturma grupları ile günün yorgunluğu atın!
Kendi zevklerinize uygun yaşam alanları oluşturun ve keyfini çıkarın.Foto Galeri

Projenizi, ürünlerinizi ve firmanızı anlatan fotoğrafları paylaşın!

Bu kısma ürün fotoğrafı için bir açıklama veya proje hakkında küçük bir tanıtım içeriği yazabilirsiniz.
Bu kısma ürün fotoğrafı için bir açıklama veya proje hakkında küçük bir tanıtım içeriği yazabilirsiniz.
Bu kısma ürün fotoğrafı için bir açıklama veya proje hakkında küçük bir tanıtım içeriği yazabilirsiniz.
Bu kısma ürün fotoğrafı için bir açıklama veya proje hakkında küçük bir tanıtım içeriği yazabilirsiniz.

BİZ KİMİZ? & NELER YAPIYORUZ?

Mobilya ve koltuk firması olarak, birçok tasarım ödülümüz mevcut. Çevre dostu bir üretim anlayışı ile müşterilerimizin farklı yaşam biçimlerine uygun ürünler ortaya çıkarıyoruz. Zevkler ve renkler tartışılmaz bu yüzden geniş bir ürün yelpazesi oluşturmuş durumdayız.

Deneyim ve Tutku

İster evinize, isterseniz ofisinize veya küçük bir alanınıza mobilya arayışındaysanız size özel mobilya koleksiyonlarımızla aradığınız tüm temel özelliklere sahip mobilyalar bulabilirsiniz. Şık ve sade kumaşlarla, kaliteli ahşaplarla ve kişiliğinizi yansıtan renk seçenekleriyle geniş bir ürün yelpazesi sizinle. Tam aradığınız mobilyayı bulamazsanız dahi, aklınızdaki mobilyayı oluşturmanıza hem tasarım hem de üretim aşamasında yardımcı oluyoruz.

Üretim Anahtarımız: Mükemmellik

Evinizdeki en sevdiğiniz odada, hayalinizde mobilyayı hayal edin! Mobilyalarınızın üzerinde yorgunluğunuzu atıyor, yemek masanızda sevdiklerinizle akşam yemekleri düzenliyor, salonunuzda kitap mı okuyorsunuz? Siz nerede olursanız olun mükemmellik algısı ile oluşturulmuş modüler sistemler sizinle olacak.

Ahşabın Otantik Havasını Evinizde Hissedin

Aileden gelen mesleğimiz olan profesyonel mobilya anlayışını ve masif ahşap ile ilgili birikim ve bilgilerimizi mobilyanın kalbinde hayata geçirdik. Çıraklıktan ustalığa uzanan yolculuğumuzda edindiğimiz tecrübelerimizi dünya teknolojisi ise birleştirerek modern ve geleneksel anlayışı harmanladık.

Hareketli ve sabit mobilya üretimleri konusunda yıllardır faaliyet gösteren firmamız; projelendirme, tasarım ve 3D modelleme hizmetleri de sunuyor.

Hayalinizdeki Mobilyaları Proje Haline Getiriyoruz

Mimarlarımızın tasarladığı projeler, işinin ehli tasarımcılar tarafından geliştirilmektedir. Proje geliştirmeler sürecinde yapılacak ufak hataların dahi büyük problemlere yol açabileceğini bildiğimizden kurulduğumuz günden bu yana proje geliştirme sürecinde her an takipte oluyoruz. Yılların verdiği tecrübe ile evlerinizi, bürolarınızı, yaşam alanlarınızı tasarlıyoruz. 

Türkiye'nin dört bir yanından özenle seçilmiş ürünlerimiz ve mutlu bir şekilde tasarlanmış imza serimiz, hayatın tüm renklerini evinize getiriyor. Bu süreçte dinamik bir ekip, ilham veren iç mimarlar ve güçlü teknoloji ile en iyi deneyimi sunmaya çalışıyoruz. Sürekli değişen dekorasyon ve moda stillerimize yeni seriler, modaya uygun ve trendleri takip eden anlayışlar ekliyoruz. Tüm ürünlerin kalite kontrolü ilgili birimler tarafından düzenli ve titizlikle yapılıyor; satış sonrası hizmette her türlü yedek parça ve servis için gerekli pratiğe ve hıza sahip olmakla gururlanıyoruz.

Vizyonumuz & Misyonumuz

Firmamızın vizyonu, satış ve satış sonrası süreçte müşteri memnuniyetini sağlayarak, üretim kalitesini sürekli geliştirerek, samimi, güvenilir ve profesyonel hizmetler sunan, Türkiye'de ve dünyada güvenilir, saygın ve lider bir firma olmaktır. Açık bir kimlikle kendimizi her geçen gün yeniliyoruz. Hedefi sadece ülkemizde en iyi olmak değil, sunduğu hizmet kalitesiyle uluslararası arenada lider olmak. 

Şirket bünyemizde, doğal çevrenin koşulsuz korunması, işçi sağlığı ve güvenliği, çalışma ortamının sürekli iyileştirilmesi ilkeleri önceliklendirilmiş. Temel amaçlarımız arasında; etkin bir insan kaynakları politikası oluşturmak, çalışan ve müşteri haklarına saygılı, sürekli gelişim için öncü bir kuruluş olmaktır.

Firmamız Türkiye'nin ilk panel mobilya ve mobilya üreticisi olup, mutfak ve banyo üretimi yapan bir sanayi kuruluşudur. İtalyan estetiği ve Alman dayanıklılığı gözetilerek üretim sağlayan firma, çeşitli kaplama teknikleri kullanarak uluslararası bir marka olma hedefi ile yeni bir döneme başlamıştır. 

Yurt genelinde 160'tan fazla mobilya ve mutfak ihtisas mağazasında tüketiciyle buluşan şirketimiz, standart ve özel ürünlerimiz 15'e yakın ülkeye ihraç edilmekte, yurt dışında konsept mağazaları ile yurt dışında da bilinen bir markadır. 

Modernlik ve fonksiyonellik gözetilerek yenilikçi tasarımları ile evlere merhaba diyen mobilya firmamız, geniş bir ürün yelpazesi barındırıyor. Kaliteden, yenilikçi ve modern ürünlerden, uygun fiyat politikalarından ödün vermeyen marka, Türkiye'nin en güvenilir mobilya markası konumunu korumaya devam etmektedir. 

Başkalarına bize nasıl davranılmasını istiyorsak öyle davranırız. Biz profesyonel ve güleryüzlü ekibimizle bir aileyiz. İlk görevimiz gücü ve başarıyı birlikte paylaşmaktır. Birbirimize güveniyor ve saygı duyuyoruz. Çalışkan, verimli, güvenilir ve dürüstüz. Bilgi ve tecrübemizi paylaşıyoruz.

Müşteri Memnuniyetimiz

Müşteri memnuniyetini her zaman olabilecek en üst düzeyde tutmak temel ödevimizdir. Bu ödevimiz için her zaman kendimizi güncel tutar ve oluşabilecek anlık sorunlara hızlı çözümler üretiriz. Ürünlerimiz ve ürünlerimizin sağlamlığı ile ticari ilişkiler kurduğumuz kişileri tatmin etmek de bir diğer müşteri memnuniyeti politikamız arasında yer alır. Müşteri beklentisinin karşılanması kati suretle her safhamızda unutmayacağımız bir konumda bulunmaktadır.

Global Mobilya Sektöründe Yenilikçi Değerlere Sahip Bir Mobilya Markası

“Global Mobilya Sektöründe Yenilikçi Değerlere Sahip Bir Mobilya Markası” olma vizyonu ile mobilya sektörünün en iyi markalarından biri olma yolunda her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Ürünlerimizle bugüne kadar yaklaşık 50 bin ailenin evinde yer alan firmamız, birlikte çalıştığı tedarikçilerine; modern, özgün, kaliteli ve trend tasarımlar ürettirerek bölgenin her yerinde montaj, servis, ve satış sonrası müşteri hizmeti ile müşterilerimizi buluşturuyoruz.

Kültürlerin ve kıtaların buluşma noktası olan şehirlerde yer alan yenilikçi, şık ve zarif showroomlarımıza gelerek evlerinize en uygun mobilya tasarımlarını seçebilirsiniz. Müşterilerimizden aldığımız güç ile trend, rahat ve uzun yıllar kullanım ömrü olan mobilyalara sahip olmak isteyen herkesi showroomlarımıza davet ediyoruz.

Satış sonrası memnuniyette dikkat ettiğimiz en önemli unsur, her an ulaşılabilir olmaktır. Mobilya teslimlerimizden sonra da müşteri hizmetimize haftanın her günü, her an ulaşabilirsiniz. İster ofislerimize gelerek irtibata geçebilir, ister telefon numaramızla mobilyalarımızla ilgili her konuda bize danışabilirsiniz.

Mobilya renklerine ve modellerine karar vermekte zorlanıyorsanız veya aldıktan sonra içinize sinmeyen bir durum söz konusu olduğunda her zaman değişim yapma hakkına sahipsiniz. Özel tasarım mobilyalar dışında tarzınıza ve kişisel tercihinizde uyuşmayan bir mobilyada satış sonrasında da destek alabilir, dekorasyon anlamında takıldığınız her durumda mimarlarımızdan veya tasarımcılarımızdan yardım alabilirsiniz. Önemli olan satış öncesi değil, satış sonrasındaki zamanda ve uzun yıllar mobilyalarınızı severek ve rahatlıkla kullanmanız.


Ürünlerimiz

Ürünlerinizden Bahsedin!

W&W Salon Takımı
5800 TAAHHÜTSÜZ
 • Adrese Teslim
 • Taksitli Ödeme İmkanı
 • 2 Yıl Garantili
 • 15 Gün İade İmkanı
 • Beyaz Ahşap
Yellow YATAK ODASI
4500 1 YIL TAAHHÜTLÜ
 • Adrese Teslim
 • Taksitli Ödeme İmkanı
 • 4 Yıl Garanti
 • 30 Gün İade İmkanı
 • Kullanılan Malzeme
Yemek Odası Takımı
8900 3 Yıl Taahhütlü
 • Adrese Teslim
 • Taksitli Ödeme İmkanı
 • 5 Yıl Garanti
 • 40 Gün İade İmkanı
 • Kullanılan Malzeme
ÇOCUK ODASI
3500 1 Yıl Taahhütlü
 • Adrese Teslim
 • Taksitli Ödeme İmkanı
 • 5 Yıl Garanti
 • 40 Gün İade İmkanı
 • Kullanılan Malzeme

ankahome.com

Çapanoğlu Mah. Cemil Çiçek Cad. Royal Sitesi Blok C 47/14

HARİTADA AÇ